Kontakta oss

Bayers svenska kontor för Crop Science är placerat i Staffanstorp. Det nordiska huvudkontoret är beläget i Köpenhamn.
  Business Manager
Mats Andersson
Telefon: 070-5671677
E-mail: mats.andersson@bayer.com 
  Business Support Manager
Stefan Hansson
Telefon: 076-1459904
E-mail: stefan.hansson@bayer.com 

Business Support Manager
Marcus Pedersen
Telefon: 072-3698232
E-mail: marcus.pedersen@bayer.com

Business Support Manager
Lisa Rydenheim
Telefon: 076-8677125
lisa.rydenheim@bayer.com

  Kundservice
Sigrun Petersen
Telefon +45 4523 5135
E-mail: sigrun.petersen@bayer.com 
 

Marketing Support Officer
Elise Georgson
Telefon: 070-9851453
E-mail: elise.georgson@bayer.com

Faktureringsadress

Postadress:
Bayer AB
Kometvägen 1
245 32 Staffanstorp

Faktureringsadress:
Bayer AB
c/o Invoice reception point
D-51368 Leverkusen
Germany

Copyright © Bayer CropScience